Upcoming events

Baby Massage Training for Parents

Baby Massage Training for Parents

 

IAIM (Uluslararası Bebek Masajı Derneği) kapsamında eğitmen Zeynep Turgut Ersoy ile  5 hafta sürecek 0 – 12 ay yaş grubundaki  bebek ve ebeveynlerine yönelik eğitim ile bebeğinizle kaliteli vakit geçirirken, karşılıklı  bağlanma süreciniz ve iletişiminiz güçlenecek, vücut dilini okumaya başlayacak, masaj sayesinde bebeğinizin sinirsel, zihinsel, fiziksel yönden gelişimine fayda sağlayacak ve diğer  ebeveynlerle sosyalleşme imkanı bulacaksınız.

 

Bebeğinizin yeni doğduğunda en gelişmiş duyusu olan dokunma yolu ile beden ve beyin gelişimini hızlandıran, sindirim sistemini güçlendiren, gaz ve kolik sancılarını hafifletip sakinleştiren,  daha rahat uyumasına yardımcı olan bebek masajı tüm dünyada yüzyıllardır uygulanmaktadır.

 

Eğitim min. 5 kişinin katılımı ile gerçekleşecektir.

 

Nerede, Ne zaman?

DOUM Emirgan’da

Yeni dönem dersleri için lütfen bize mail atın: do-um@do-um.com

 

Zeynep Turgut Ersoy

1979 İstanbul doğumlu. İtalyan Lisesi’ni bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olmuştur. Kariyerine kurumsal şirketlerde devam ederken kişisel gelişim ve anne-çocuk gelişimi üzerine farklı eğitimler almıştır.

 

2015 yılında ise Berivan Aslan Sungur’ dan aldığı Yoga Alliance Sertifikalı Yin Yoga Eğitmenlik Eğitimi, Nur Sakallı ve Ayça Yılmaz’dan Hamilelik Yogası Eğitmenlik Eğitimi ve ardından Ewa Westman’dan IAIM Uluslararası Sertifikalı Bebek Masajı Eğitmenlik Eğitimi almıştır. 

 

Bebek masajının hem ebeveyn hem de bebek açısından faydalarını kızı Nehir ile tecrübe eden bir anne olarak bu farkındalığı aktarmak ve arttırmak için IAIM programı kapsamında Bebek Masajı Eğitimleri vermektedir.

Ebeveynlikte Öfkeyle Başetmek - 9 Ağustos 07/26/2017

Aile içinde huzuru, karşılıklı saygıyı ve işbirliğini desteklemek için düzenlediğimiz bu atölyede, öfkemizi bir çalar saat gibi kullanabilmeyi, onu bastırmak yerin... ...more

DOUM Doula ve Doğum Rehberliği Eğitimi, 2017 Sonbahar dönemi tanışma toplantısı 07/26/2017

12 Eylül 2017 Salı saat 19:00’da DOUM Emirgan’da. Eğitimle ilgili daha detaylı bilgiye yüzyüze ulaşmak, kafanızdaki soru işaretlerini kaldırmak ve bizleri tanımak istiyorsa... ...more

Powered by Proje Plus