Upcoming events

Pregnancy Therapy Training

Hamilelerle Çalışanlar için Terapisi ve Masajı

 

Eğitim içeriği

İki gün sürecek bu eğitim ile, anne adaylarının ihtiyaçlarına göre, onlara dokunma sanatı öğretilecektir.

Hamile anatomisinde çalışılması gereken bölgeleri, hangi dönemlerde hangi noktalara dokunmak ve dokunmamak gerektiğini, ağrılarını hafifletmeyi, ödemi hızlı bir şekilde atmalarına yardımcı olmayı, ulaşamadıkları bölgeleri etkilemeyi, ve uyguladıkları pratikleri destekleyici dokunuşlar, doğum esnasında hangi dokunuşların iyi geleceği öğretilecektir.

Hamile masajı anneyi ve bebeği mutlu eder. Rahatlayan beden ile bebeğe alan açılır. Annenin gebelik sürecini daha huzurlu geçirmesine yardımcı olur.

Bu eğitim, gebeler ile çalışan tüm Yoga ve hamile Pilates eğitmenleri, doulalar, kadın doğumcular içindir.

 

Not: Bu eğitim yağlı masaj eğitimi değildir.

 

Ne Zaman & Nerede?

02 -0 3 Haziran 2018 saat 10:00 - 18:00 arasında

DOUM Emirgan’da

 

Kayıt ve Ücret

Kayıt için lütfen do-um@do-um.com adresine mail atın

Toplam 1.000TL+KDV

 

Eğitmen Ayfer Bakan

1982 Yılında Erzurum’da doğan Ayfer, İstanbuldaki  ilköğretim ve lise, eğitiminin ardından, spor akademisine devam etmiştir.  Eğitimine devam ederken spa sektöründe çalışmaya başlamış, sağlıklı yaşamın ilgisini çekmesine üzerine Thailand’a giderek Chang-Mai’de bulunan «INTERNATIONAL TRAINING THAI MASSAGE SCHOOL»da Thai Yoga ve Ayak masajı eğitimi almıştır.  Ardından Moskova’da Dr. Vitaly Sarkisov ile medikal mesaj üzerine çalışmış, Başta  Norveç ve Hindistan olmak üzere bir çok ülkede masaj ve dokunuş terapisi üzerine farklı workshop ve eğitimlere katılmıştır.  Dr. Arindham Chatterjee’den hamile masajı ve terapisi eğitimlerini tamamlayarak, İstanbul’da bir çok otel ve spor tesisinde spa eğitmenlikleri yapmıştır. Ayrıca önemli spa’ların kuruluşunda yer almıştır.  Evli ve 1 çocuk annesi olan Ayfer, Ayrıca Yin Yoga ve Pilates eğitmenlik eğitimlerine de katılarak farklı felsefe ve yaklaşımlar ile tecrübelerini birleştirerek eğitimlerine devam etmektedir.

 

Ebeveynlikte Öfkeyle Başetmek - 9 Ağustos 07/26/2017

Aile içinde huzuru, karşılıklı saygıyı ve işbirliğini desteklemek için düzenlediğimiz bu atölyede, öfkemizi bir çalar saat gibi kullanabilmeyi, onu bastırmak yerin... ...more

DOUM Doula ve Doğum Rehberliği Eğitimi, 2017 Sonbahar dönemi tanışma toplantısı 07/26/2017

12 Eylül 2017 Salı saat 19:00’da DOUM Emirgan’da. Eğitimle ilgili daha detaylı bilgiye yüzyüze ulaşmak, kafanızdaki soru işaretlerini kaldırmak ve bizleri tanımak istiyorsa... ...more

Powered by Proje Plus