Derin Meme Dokusu Masajı

Derin Meme Dokusu Masajı

 

Bu masaj, koruyucu ve tedavi edici derin doku tekniğine dayanır. Göğüs dokusunun içten ve dıştan sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlar. Tümörler ve kistler genellikle  sıkışmış toksik enerjiden kaynaklanır. Bu masaj tekniği sıkışmış enerjinin atılması ve sağlıklı sirkülasyonun tekrar oluşmasını sağlar. 

Göğüsler kadın bedeninin en hassas noktası. Tüm yaratıcı ve pozitif enerjimiz burada toplanmıştır. Bedenlerimizin bu noktasıyla çalışmak ve iletişimde olmak serotonin hormonunu aktive ederek keyifli hissetmemizi ve  özgüvenimizle bağlantıda olmamızı sağlar.

 

Randevu için: do-um@do-um.com

Seans yaklaşık 1,5 saat sürer.  

 

Eylem Devi Çeliker Hakkında

Mimar Sinan Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuarı Bale bölümünü bitirdikten iki yıl sonra aktif dans hayatına ara vermiştir. 2000 yılından bu yana bedensel çalışmalarının yanı sıra spirituel çalışmalar da hayatında önemli bir yer tutmaya başlamış ve yaşam biçimi haline gelmiştir. Bu süreç içerisinde Osho çalışmaları ile derinleşmeyi ve ilerlemeyi seçmiş ve Osho Meditasyonları ve Osho Meditatif Terapi çalışmaları olan; ‘’ Yeniden Doğum’’ ve ‘’Zihinsizlik Meditasyonu ‘’ eğitmeni olmuştur.. 

Son 15 yıldır sürekli olarak tüm dünyadan alanlarında uzman olan çeşitli hocalarla çalışmış ve halen de belli dönemlerde kendi hocalarının asistanlıklarını yapmaktadır.

2014 Yılında Usui Reiki Master derecesi almıştır. 

‘’Breast Care for Woman’’ programının yaratıcısı, Medikal ve aynı zamanda Ayurveda Dr.’u olan Hintli Dr. Sanjivani Taruna ile ’’Derin Doku Meme Masajı” (Ayurvedic Breast Massage Program) eğitimini tamamlamıştır. Medikal ve Koruyucu bir masaj tekniği olan bu programı  bireysel seanslarının yanı sıra, zaman zaman düzenlediği ‘’Kadın Çalışma Gruplarına’’ da entegre ederek, bu bilgileri tüm kadınlarla paylaşmaktan keyif almaktadır. 

Halen “Derin Doku Meme Masajı” konusunda  Türkiye’de ki tek terapisttir.

Yılın belli zamanları Türkiye ve dünyada  deneyimlerini paylaşmak ve yeni tecrübeler edinmek için seyahat etmekte ve yaz aylarını Yunanistan’da ki meditasyon merkezinde geçirmektedir. Türkiye ve Yunanistan da başta kadın çalımaları ve Osho terapileri omak üzere  çeşitli meditatif çalışma grupları düzenlemektedir. 

 

www.eylemceliker.com

 

eylem@eylemceliker.com

 

 

 

Ebeveynlikte Öfkeyle Başetmek - 9 Ağustos 07/26/2017

Aile içinde huzuru, karşılıklı saygıyı ve işbirliğini desteklemek için düzenlediğimiz bu atölyede, öfkemizi bir çalar saat gibi kullanabilmeyi, onu bastırmak yerin... ...devamı

DOUM Doula ve Doğum Rehberliği Eğitimi, 2017 Sonbahar dönemi tanışma toplantısı 07/26/2017

12 Eylül 2017 Salı saat 19:00’da DOUM Emirgan’da. Eğitimle ilgili daha detaylı bilgiye yüzyüze ulaşmak, kafanızdaki soru işaretlerini kaldırmak ve bizleri tanımak istiyorsa... ...devamı