Homeopati Seansları

Homeopati Seansları

Homeopati Hakkında

Homeopati dünyada 200yılı aşkın bir süredir kullanılan temeli benzeri ile tedavi anlayışına dayanan bütünsel ve doğal bir tedavi yöntemidir. Bu tedavide tamamen doğal, bitkisel, hayvansal ve mineral ürünler, özel bir yöntemle hazırlanarak kullanılır.  Bu ürünler remedy ya da ilaç olarak adlandırılır ve remedyler standardize edilmiş dozlarda hazırlanır, genellikle submoleküler düzeydedir.  Her yaşta, pek çok çeşit hastalıkta güvenle kullanılan, yan etkisiz bir yöntemdir. Hamilelikte,  bebeklerde ve hayvanlarda dahi güvenle kullanılır.  Homeopatiyle fiziksel, duygusal ve ruhsal her türlü hastalığı tedavi etmek mümkündür: astım, alerjiler, egzema, sedef, romatoit artrit, mide-bağırsak  rahatsızlıkları, kolit, migren, depresyon, anksiyete bunlardan bazılarıdır.

Dünyada ve gelişmiş ülkelerde çok yaygın kullanılan bir tedavi yöntemi olmasına rağmen Türkiye’de ancak son yıllarda tanınmaya başlamıştır. 

 

Randevu için: do-um@do-um.com

İlk seans yaklaşık 2-3 saat sürer, ona göre zaman ayırmanızı öneririz. Çocuklar için ilk görüşmede 1 saat  yeterlidir. Takip ve kontrol seansları ½ sürer. 

 

Rikkat Koçak Hakkında

Dr Rikkat Koçak 1973 de Hacettepe Tıp fakültesinden mezun olup, mesleğinin büyük çoğunluğunu Çukurova Tıp Fakültesinde icra edip, İç Hastalıkları profesörlüğünden emekli oldu. 2010 yılında Istanbul da Homeopati Derneği aracılığı ile homeopati ile tanışıp, gönül verdi. Sertifikaya yönelik eğitim aldıktan sonra da halen yabancı hocalardan eğitim almaya da devam ederken bu alanda hasta da görmekdedir. Kendisini artık şifacı olarak nitelemektedir.

Ruh Bütünleştirmesi Bireysel Seansları Haziran’da DOUM’da 05/31/2017

Robyn Sheldon 12-19 Haziran tarihleri arasında bireysel seans vermek için yeniden DOUM’da olacak. Kaçırılmayacak bu fırsat ile ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon için linki... ...devamı

Çocuk doktoru Hülya Sonugür ile sohbet 14 Haziran saat 14:00 05/31/2017

Yıllarca DOUM’dan rehberlik alan ailelere önerdiğimiz, kendi çocuklarımızın doktoru Dr. Hülya Sonugür artık bir süredir aktif olarak çalışmıyor ama halen ailel... ...devamı