Homeopati Seansları

Homeopati Seansları

Homeopati Hakkında

Homeopati dünyada 200yılı aşkın bir süredir kullanılan temeli benzeri ile tedavi anlayışına dayanan bütünsel ve doğal bir tedavi yöntemidir. Bu tedavide tamamen doğal, bitkisel, hayvansal ve mineral ürünler, özel bir yöntemle hazırlanarak kullanılır.  Bu ürünler remedy ya da ilaç olarak adlandırılır ve remedyler standardize edilmiş dozlarda hazırlanır, genellikle submoleküler düzeydedir.  Her yaşta, pek çok çeşit hastalıkta güvenle kullanılan, yan etkisiz bir yöntemdir. Hamilelikte,  bebeklerde ve hayvanlarda dahi güvenle kullanılır.  Homeopatiyle fiziksel, duygusal ve ruhsal her türlü hastalığı tedavi etmek mümkündür: astım, alerjiler, egzema, sedef, romatoit artrit, mide-bağırsak  rahatsızlıkları, kolit, migren, depresyon, anksiyete bunlardan bazılarıdır.

Dünyada ve gelişmiş ülkelerde çok yaygın kullanılan bir tedavi yöntemi olmasına rağmen Türkiye’de ancak son yıllarda tanınmaya başlamıştır. 

 

Randevu için: do-um@do-um.com

İlk seans yaklaşık 2-3 saat sürer, ona göre zaman ayırmanızı öneririz. Çocuklar için ilk görüşmede 1 saat  yeterlidir. Takip ve kontrol seansları ½ sürer. 

 

Rikkat Koçak Hakkında

Dr Rikkat Koçak 1973 de Hacettepe Tıp fakültesinden mezun olup, mesleğinin büyük çoğunluğunu Çukurova Tıp Fakültesinde icra edip, İç Hastalıkları profesörlüğünden emekli oldu. 2010 yılında Istanbul da Homeopati Derneği aracılığı ile homeopati ile tanışıp, gönül verdi. Sertifikaya yönelik eğitim aldıktan sonra da halen yabancı hocalardan eğitim almaya da devam ederken bu alanda hasta da görmekdedir. Kendisini artık şifacı olarak nitelemektedir.

Ebeveynlikte Öfkeyle Başetmek - 9 Ağustos 07/26/2017

Aile içinde huzuru, karşılıklı saygıyı ve işbirliğini desteklemek için düzenlediğimiz bu atölyede, öfkemizi bir çalar saat gibi kullanabilmeyi, onu bastırmak yerin... ...devamı

DOUM Doula ve Doğum Rehberliği Eğitimi, 2017 Sonbahar dönemi tanışma toplantısı 07/26/2017

12 Eylül 2017 Salı saat 19:00’da DOUM Emirgan’da. Eğitimle ilgili daha detaylı bilgiye yüzyüze ulaşmak, kafanızdaki soru işaretlerini kaldırmak ve bizleri tanımak istiyorsa... ...devamı