EFT (Duygusal Özgürleşme Tekniği) Master uygulayıcısı Süheyla Pınar Alper'den EFT Eğitimi

Parmaklarınızın ucunda, etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış tılsımı kullanmak için EFT öğrenmeye var mısınız?

EFT, stres, ağrı, korku, üzüntü, kaygı gibi bizi rahatsız eden duygularla ve zor durumlarla baş etmek için yıllardır kullanılan ve tüm dünyada giderek yaygınlaşan son derece etkili, hızlı ve güçlü bir tekniktir. Fiziksel ve duygusal rahatlama sağladığı görüldükçe tüm dünyada yaygınlaşan bir uygulamadır.


EFT belli akupunktur noktalarına hafif vuruşlar yapmaktan ibaret bir yöntemdir. Bu yöntemi çocuklar dahil herkes kolayca uygulayabilir. Uygulamanın ardından çoğunlukla duygusal ve fiziksel stresin hızla azaldığı görülür.


EFT uzmanları olumlu sonuçlar aldıkça, bilim insanları da bu yöntemi araştırmayı yoğunlaştırmış ve son yıllarda EFT 'kanıta dayalı bir uygulama' olarak bilim dünyasında yerini almıştır.


Herkese açık olan bu eğitimden sonra EFT'yi hem kendinizde hem de başkalarında duygusal destek ve rahatlama amaçlı kullanabileceksiniz.


Yaşadıklarınızın ve duygularınızın olumsuz etkilerini azaltarak ya da onlardan kurtularak yaşama daha çok sevinç ve daha çok huzurla, katılmayı sağlayan temel EFT tekniği ile tanışın ve hem kendinizi, hem de sevdiklerinizi rahatlatın.

Ne zaman, Nerede?
2 Mart, Cumartesi saat 11:00-13:00 arası DOUM’da!

 

Kayıt ve Ücret

Katılım bedeli 150TL + KDV dir.

Kayıt için lütfen e-mail atınız: do-um@do-um.com 

Süheyla Pınar Alper hakkında daha fazla bilgi için tıklayın...

DOUM Aileleri ne diyor?Kayıt


Bizden haber almak için kayıt ol!

gönder


Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Bu sayfada yazılan bilgiler doktora danışılmadan tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.


Copyright © 2018 do-um.com | Tüm Hakları Saklıdır.
Artwork by Ekin Nayır
Longplay Dijital Ajans Hizmetleri Logo


doum