Bodhi Medicine Farkındalığın Şifası

Bodhi Medicine Farkındalığın Şifası, her bir bireyin sağlığın gerçekte ne anlama geldiğini anlamasını sağlayan, insan bedenine dair en yalın ve bilimsel yaklaşımlardan biridir. Bodhi Medicine aracılığıyla herhangi bir semptom veya hastalık ile bedenin bize verdiği mesajları anlıyor, böylelikle vücudumuz ve çevremizdeki insanlara karşı daha bilinçli ve özenli hale geliyoruz.

Bodhi Medicine - Farkındalığın Şifası Atölyesi’nde, hayatınızda deneyimlediğiniz duygusal ve psikolojik olayların fiziksel bedeni nasıl etkilediğini ve bedenin doğal fizyolojik tepkilerle bu durumla baş etmek için size nasıl yardım ettiğini öğreneceksiniz. Beden normal şartlarda, belli bölgelerde semptomlar ortaya çıkararak dengeye gelme çabası içindedir. 

Bu atölyede, bedenle, enerjiyle, beslenmeyle, psikolojiyle, meditasyonla çalışanlar için, geleneksel allopatik doktorlar için ya da bedeninin her bir semptom ile ne demek istediğini ve rahat-sızlıkların (hastalıkların) oluşmasını nasıl önleyeceğini merak eden herkes için güçlü bir destek oluşturacak temel prensipleri öğreneceksiniz.

Bu 3 günlük modülde, dünyadaki diğer Tıp Doktorları ve Bütünsel Doktorlar tarafından da derinlemesine incelenen Dr. Ryke Geerd Hamer'in keşfettiği 5 Biyolojik Kanunu öğrenecek, aşağıdaki sorulara cevap bulacaksınız;

Bedende herhangi bir semptom, hastalık veya dengesizliğe ne sebeb oluyor?
Sempatik bir tepki içindeyken bedende, zihinde ve kalpte neler oluyor?
Parasempatik bir süreç içindeyken bedende, zihinde ve kalpte neler oluyor?
Vücutta iltihaplanmaya ne sebep oluyor ve gerçekte ne anlama geliyor?
Vücutta kronik semptomların sebebi nedir?
Epileptik kriz veya epikriz nedir?
Ateş nedir?
Uykusuzluk, endişe, iştahsızlık, panik atak ve benzeri semptomların nedeni nedir?
-Bedende oluşan 2 tip tümör ve bedenin bu “anormal” büyümeye izin vermesinin sebebi nedir?
Erken yaşta ölüme sebep olan nedir ve nasıl önleyebiliriz?
Bedeninizi anlamanıza yardımcı olacak embriyoloji ve fizyolojinin temel prensipleri ve bu gezegendeki diğer canlılarla olan bağlantısı nedir?
Virüs, bakteri, mantar ve diğer mikroorganizmaların bedenimizdeki rolü nedir?
İnfeksiyöz ve bulaşıcı hastalıklar hakkındaki gerçek nedir?
“Hastalanmak”, dünyada hayatta kalmamıza ve gelişmemize yardım eden, milyonlarca yıldır tasarlanan vücudun doğal bir sürecidir.
Alerji nedir ve doğal olarak ondan nasıl kurtuluruz?
Neden bazen vücudun sağ tarafında bazen sol tarafında somatize oluruz?
Vücuttaki semptomları önlemeye veya mevcut olanları azaltmaya yardımcı olabilecek faydalı ipuçları ve uygulamalar nelerdir?
-Vücudu en iyi şekilde desteklemek için geleneksel tıp ve farklı şifa yöntemlerini nasıl birleştirebiliriz?
Objektif Tıbbi Acil Durumlar ve Subjektif Tıbbi Acil Durumlar nelerdir?
Semptomlar bir kez ortaya çıktığında kendimize nasıl bakabiliriz ve daha hızlı nasıl iyileşebiliriz?
Sağlığımız için meditasyon ve diğer alternatif şifa yöntemlerinin önemi nedir?
BM Seviye 1'de, bedenin her bir organına ve dokusuna bakacak, hayatta hangi durumların bedenin o bölgesinde bir semptomu tetiklediğini ve bedenin verdiği tepkilerin her zaman bir anlamı olduğunu açıklayacağız. Böylelikle kendi kişisel olağan semptomlarınızı ve hayatlarında farklı semptomlar yaşayan insanları tamamen farklı bir bakış açısıyla anlayabileceksiniz.

Bu modülde, sağlığınızı fiziksel, zihinsel ve duygusal düzeyde desteklemek için günlük yaşamınıza entegre edebileceğiniz farklı duygusal özgürleşme ve meditasyon tekniklerini deneyimleyeceksiniz.

Bu atölye çalışması, yaşamınızın geri kalanında sağlığınıza ve etrafınızdaki insanlara yardımcı olmanızı sağlayacak birçok araç sunacaktır.

Herhangi bir sağlık çalışanı, homeopat, akupunktur uzmanı, fizyoterapist, beslenme uzmanı, psikoterapist, masör/masöz, osteopat, natüropat, tıp doktoru vb. iseniz, bedenle ve enerjiyle çalışıyorsanız, bu atölyeden çok faydalanacak ve uygulamalarınıza yeni bir derinlik katacaksınız.

Ne Zaman & Nerede?
06-08 Aralık 2019 tarihlerinde Cuma saat 19:00 – 22:00,

Cumartesi-Pazar saat 10:00 - 19:00 arası
Yer: Cezayir Toplantı Salonları

Katılım ve Ücret
Kayıt için lütfen do-um@do-um.com adresine mail atın
250€ + KDV

215€ + KDV  01 Kasım’a kadar erken ödeme indirimi ile

Eğitim dili İngilizce olacak ve Türkçe’ye ardışık çeviri yapılacak.

Ayrıca İstanbul’da oldu süre içerisinde Dr. Nirdosh Kohra ile bireysel seans şansı da olacak. Detalylı bilgi için tıklayın.

Dr Nirdosh Kohra
Meksika’da doğdu, Meksika Anahuac Üniversitesinden tıp doktoru olarak mezun oldu. Tıp deneyimi sayesinde geleneksel tıbbın nadiren insanlara şifa getirdiğini farketti, böylece hastalıkların ana nedenlerini ve gerçek çözümlerini bulmasına yardım edecek yöntemleri aramak için dünyayı dolaşmaya başladı.
Meksika, ABD, Avrupa ve Asya’da farklı şifa teknikleri ile çalıştı, bunları kendi bedeninde deneyimledi ve uzmanlaştı, şimdi bu yöntemleri kendi bütünsel yaklaşımında kullanıyor. Bunlardan bazıları TBM (Total Body Modificati- Nörosomatik Dengeleme), GNM (German New Medicine –Yeni Alman Tıbbı), Transomatik Diyalog, Conscious Nutrition (Bilinçli Beslenme), Kinesiyoloji, Reiki, Theta Healing (Teta Şifalandırma), Meditasyon, 1. Akaşik süreç ve bir takım kadim beden-zihin şifa teknikleri, ayrıca batı ve doğu şifa yaklaşımlarını bütünleştirmedir.
Kendi özel pratiğinde hasta ile birlikte çalışarak, hastalığının fiziksel, zihinsel, duygusal, enerjetik, beslenme ile ilgili olan, toksikolojik, hayat stili ve başka olası bütün sebeplerini dikkate alıyor. Sonra da bütünsel bir yaklaşımla kişiyi uyum ve dengeye geri döndürecek en iyi yolu bulmaya çalışıyor.
Meksika ve Yunanistan merkezli Path of Meditation (2006) ve the Conscious Nutrition Academy (2007)’nin kurucu ortağı. Meksika, Brezilya, Yunanistan, Türkiye, Hindistan, Çin ve diğer ülkelerde Bilinçli Tıp, Bilinçli Beslenme, eğitimleri veriyor. Ayrıca Yoğun Farkındalık İnzivaları (İçeride ki kim?), Meditatif Terapiler (Osho No Mind, Osho Mystic Rose & Osho Born Again), erkeler için atölye çalışmaları, Primal (Childhood Deconditioning – Çocukluk Şartlanmalarından Özgürleşme), Meditasyon ve diğer konularda farklı atölyeler düzenliyor ve bireysel seanslar veriyor.


Dr. Nirdosh Kohra
www.pathofmeditation.com

 

DOUM Aileleri ne diyor?Kayıt


Bizden haber almak için kayıt ol!

gönder


Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Bu sayfada yazılan bilgiler doktora danışılmadan tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.


Copyright © 2018 do-um.com | Tüm Hakları Saklıdır.
Artwork by Ekin Nayır
Longplay Dijital Ajans Hizmetleri Logo


doum