Fatma Özdemir

Fatma Özdemir
Yoga Eğitmeni

12 Haziran 1974’te Hollanda’da doğdu. İlkokul 3. sınıfa kadar Hollanda’da okula gitti. 1983 yılında ailesi ile birlikte Türkiye’ye dönüp eğitimini Uşak Anadolu Lisesi ve ODTÜ’de tamamladı. Elektrik elektronik mühendisi olarak 1996 yılından beri mikroelektronik sektöründe İstanbul’da çalışmaktadır.

Meslek hastalığı olan ense ve omuz ağrılarına çare olan yogayla 2000 yılında İstanbul’da Kaivalya Yogashram Stüdyosu’nda (http://www.yogaturk.com) Ersin Hoca sayesinde tanıştı. 2008 yılında Cihangir Yoga’da ilk yoga eğitmenliği eğitimini aldı. Berivan Aslan Sungur’un eğitimleri aracılığıyla tanıştığı Yin Yoga, bedene ve yogaya bakış açısını tamamen değiştirmiştir. Halen eğitimlerine Berivan Aslan Sungur’un yanı sıra Paul ve Suzee Grilley ile devam etmektedir.

Yogaya modern, integral ve bilimsel bir yaklaşım getiren Paul Grilley, Suzee Grilley, Berivan Aslan Sungur, Gil Hedley, Bernie Clark ve Dr. Hiroshi Motoyama’nının tüm çalışmalarına özel ilgi duymaktadır. Yin Yoga ve yoga anatomisi ilgisini en çok çeken konular arasındadır. Mühendislik mesleğinin yanı sıra meraklı ve tutkulu bir yogini olarak yoga ile ilgili konuları öğrenmeye ve öğretmeye devam etmektedir.

Ebeveynlikte Öfkeyle Başetmek - 9 Ağustos 07/26/2017

Aile içinde huzuru, karşılıklı saygıyı ve işbirliğini desteklemek için düzenlediğimiz bu atölyede, öfkemizi bir çalar saat gibi kullanabilmeyi, onu bastırmak yerin... ...devamı

DOUM Doula ve Doğum Rehberliği Eğitimi, 2017 Sonbahar dönemi tanışma toplantısı 07/26/2017

12 Eylül 2017 Salı saat 19:00’da DOUM Emirgan’da. Eğitimle ilgili daha detaylı bilgiye yüzyüze ulaşmak, kafanızdaki soru işaretlerini kaldırmak ve bizleri tanımak istiyorsa... ...devamı