Temmuz-2009

Doğum Günü - 30 Temmuz 2009 Doula (doğum koçu) Julia Steils Paçacıoğlu ile
emzirme problemleri üzerine konuşup kendisinden önemli tavsiyeler
alıyoruz.

Doğum Günü - 23 Temmuz 2009 Fotoğraflarıyla çok güzel doğum hikayeleri anlatan hikaye fotoğrafçısı Aslı Tür ile doğumdan ve fotoğraftan konuşuyoruz.

Doğum Günü – 16 Temmuz 2009 Psikolog Nilüfer Devecigil bebek taşıma, beslenme ve uyku konularını Doğal Ebeveynlik (Attachment Parenting) açısından ele alıyor.

Doğum Günü – 9 Temmuz 2009 Julia Steils Paçacıoğlu ile bir meslek olarak doğum koçluğu ve Türkiye’de doğum koçlarına neden ihtiyaç duyduğumuz hakkında sohbet ediyoruz.

Doğum Günü – 2 Temmuz 2009 Dünyaca ünlü ebe, aktivist ve yazar Ina May Gaskin ile söyleşi. Amerika’daki doğal doğum akımının öncüsü olan Ina May Gaskin Tennessee’deki doğal doğum merkezi the Farm’ın kurucusu ve en çok satanlar listesine giren Spritüel Ebelik ve Ina May’in Doğum Rehberi kitaplarının yazarı.

Ruh Bütünleştirmesi Bireysel Seansları Haziran’da DOUM’da 05/31/2017

Robyn Sheldon 12-19 Haziran tarihleri arasında bireysel seans vermek için yeniden DOUM’da olacak. Kaçırılmayacak bu fırsat ile ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon için linki... ...devamı

Çocuk doktoru Hülya Sonugür ile sohbet 14 Haziran saat 14:00 05/31/2017

Yıllarca DOUM’dan rehberlik alan ailelere önerdiğimiz, kendi çocuklarımızın doktoru Dr. Hülya Sonugür artık bir süredir aktif olarak çalışmıyor ama halen ailel... ...devamı