Eylül-2009

Doğum Günü - 24 Eylül 2009 Doula (doğum koçu) Julia Steils Paçacıoğlu doğumda kullanılan sesler konusundan bahsediyoruz.  Doğumda ses kadının en büyük yardımcılarından biri olabiliyor.  Birçok kadın doğum yaparken gerçek seslerini keşfettiklerini söylüyorlar.

Doğum Günü - 17 Eylül 2009 Meksikalı Ebe Naoli Vinaver Lopez ile İngilizce söyleşi. 1040’ın üzerinde doğuma katılmış olan Naoli ayrıca doğum koçları ve ebeler yetiştiriyor ve uluslararası seminerlere konuşmacı olarak katılıyor. Naoli’nin doğum videoları dünyanın dört bir yanında kadınlara ilham veriyor. Naoli aynı zamanda çok etkileyici bir konuşmacı. Bu programı kaçırmayın!

Doğum Günü - 10 Eylül 2009 Dünyaca ünlü piyona sanatçısı ve kompozitör Anjelika Akbar sanatı dışında da insana ilham veren bir kişi; bir rüyasından yola çıkarak kurduğu annelik sitesi ve yaşadığı sıradışı doğum deneyimini dinliyoruz.

Doğum Günü - 3 Eylül 2009 Avusturya’lı bir psikolog ve pedagog olan Iris Steinfeld’ dan kısaca müzikle terapi yöntemi Tomatis Metodu’ nun hamilelik öncesi ve hamilelik sürecinde kullanımı hakkında ilginç bilgiler alıyoruz.

Ruh Bütünleştirmesi Bireysel Seansları Haziran’da DOUM’da 05/31/2017

Robyn Sheldon 12-19 Haziran tarihleri arasında bireysel seans vermek için yeniden DOUM’da olacak. Kaçırılmayacak bu fırsat ile ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon için linki... ...devamı

Çocuk doktoru Hülya Sonugür ile sohbet 14 Haziran saat 14:00 05/31/2017

Yıllarca DOUM’dan rehberlik alan ailelere önerdiğimiz, kendi çocuklarımızın doktoru Dr. Hülya Sonugür artık bir süredir aktif olarak çalışmıyor ama halen ailel... ...devamı