Eylül-2009

Doğum Günü - 24 Eylül 2009 Doula (doğum koçu) Julia Steils Paçacıoğlu doğumda kullanılan sesler konusundan bahsediyoruz.  Doğumda ses kadının en büyük yardımcılarından biri olabiliyor.  Birçok kadın doğum yaparken gerçek seslerini keşfettiklerini söylüyorlar.

Doğum Günü - 17 Eylül 2009 Meksikalı Ebe Naoli Vinaver Lopez ile İngilizce söyleşi. 1040’ın üzerinde doğuma katılmış olan Naoli ayrıca doğum koçları ve ebeler yetiştiriyor ve uluslararası seminerlere konuşmacı olarak katılıyor. Naoli’nin doğum videoları dünyanın dört bir yanında kadınlara ilham veriyor. Naoli aynı zamanda çok etkileyici bir konuşmacı. Bu programı kaçırmayın!

Doğum Günü - 10 Eylül 2009 Dünyaca ünlü piyona sanatçısı ve kompozitör Anjelika Akbar sanatı dışında da insana ilham veren bir kişi; bir rüyasından yola çıkarak kurduğu annelik sitesi ve yaşadığı sıradışı doğum deneyimini dinliyoruz.

Doğum Günü - 3 Eylül 2009 Avusturya’lı bir psikolog ve pedagog olan Iris Steinfeld’ dan kısaca müzikle terapi yöntemi Tomatis Metodu’ nun hamilelik öncesi ve hamilelik sürecinde kullanımı hakkında ilginç bilgiler alıyoruz.

Ebeveynlikte Öfkeyle Başetmek - 9 Ağustos 07/26/2017

Aile içinde huzuru, karşılıklı saygıyı ve işbirliğini desteklemek için düzenlediğimiz bu atölyede, öfkemizi bir çalar saat gibi kullanabilmeyi, onu bastırmak yerin... ...devamı

DOUM Doula ve Doğum Rehberliği Eğitimi, 2017 Sonbahar dönemi tanışma toplantısı 07/26/2017

12 Eylül 2017 Salı saat 19:00’da DOUM Emirgan’da. Eğitimle ilgili daha detaylı bilgiye yüzyüze ulaşmak, kafanızdaki soru işaretlerini kaldırmak ve bizleri tanımak istiyorsa... ...devamı