Aralık-2010

Doğum Günü - 30 Aralık 2010 Bugün yine Damara Çocuk’un kurucularından Feride’yi konuk ediyoruz.  Konumuz koşulsuz ebeveynlik ve Feride’nin annelik yolculuğu.  Alfie Kohn’un Unconditional Parenting adlı kitabından bahsediyoruz.

 

 

 

Doğum Günü - 16 Aralık 2010 Konuğumuz Damara Çocuk’un kurucularından ’super anne’ Feride.  Feride bize Damara Çocuk’un gündeme getirdiği temel meselelerden bahsediyor. Özellikle bebeklerimizin beslenmesi ve evimizdeki kimyasalları azaltmak konularının üzerinde duruyoruz.

 

 

Doğum Günü - 02 Aralık 2010 Araştıran ve bilinçli seçimler yapmaya çalışan bir anne adayı olan Ayça Konuralp ile "Sünnet yapılmalı mı yapılmamalı mı?" yı konuşuyoruz.

Ruh Bütünleştirmesi Bireysel Seansları Haziran’da DOUM’da 05/31/2017

Robyn Sheldon 12-19 Haziran tarihleri arasında bireysel seans vermek için yeniden DOUM’da olacak. Kaçırılmayacak bu fırsat ile ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon için linki... ...devamı

Çocuk doktoru Hülya Sonugür ile sohbet 14 Haziran saat 14:00 05/31/2017

Yıllarca DOUM’dan rehberlik alan ailelere önerdiğimiz, kendi çocuklarımızın doktoru Dr. Hülya Sonugür artık bir süredir aktif olarak çalışmıyor ama halen ailel... ...devamı