Temmuz-2010

Doğum Günü - 29 Temmuz 2010 Konuğumuz Klinik Psikolog Elyan Aysoy. Elyan hanımla doğum sorası bazen hormonal değişikliklerden kaynaklanan hafif duygusal salınımlarından postpartum depresyona kadar uzanan ruhsal değişiklikleri konuşuyoruz.

 

 

Doğum Günü - 15 Temmuz 2010 Bu programda doğuma hazırlık derslerinde karşımıza çok çıkan bir konudan, doğum sırasında ve sonrasında aile desteğinden bahsediyoruz. En az "hasarla" en çok desteği almak için bu süreci nasıl planlamalı?

Doğum Günü - 01 Temmuz 2010 Konuğumuz Dr. Gülnihal Bülbül anlatıyor:  Doğum sırasındaki rutin hastane uygulamaları nelerdir? Bunlar doğumları nasıl zorlaştırabilir?  Bu uygulamalardan nasıl kaçınabiliriz?

Ruh Bütünleştirmesi Bireysel Seansları Haziran’da DOUM’da 05/31/2017

Robyn Sheldon 12-19 Haziran tarihleri arasında bireysel seans vermek için yeniden DOUM’da olacak. Kaçırılmayacak bu fırsat ile ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon için linki... ...devamı

Çocuk doktoru Hülya Sonugür ile sohbet 14 Haziran saat 14:00 05/31/2017

Yıllarca DOUM’dan rehberlik alan ailelere önerdiğimiz, kendi çocuklarımızın doktoru Dr. Hülya Sonugür artık bir süredir aktif olarak çalışmıyor ama halen ailel... ...devamı