Gülistan ve Nirdosh ile 
İçimizdeki Çocuğu İyileştirmek

İçerideki çocuğu iyileştirmek; kendi geçmişinizle barışmak ve hayatı yeni gözlerle ve yeni bir kalple karşılamak anlamına gelir.

Barışabilmek için, ilk önce bizi davranışlarımızda tepkisel yapan ve bugün yetişkin olarak dahi sıklıkla bilinçsiz davranışlara iten yaralanmışlığımızın farkına varmak gerekir.

Bugün halen sesinin duyulmadığını, saygı görmediğini ve sevilmediğini hisseden içimizdeki çocuktur.

Yetişkin olarak, içimizdeki çocukla buluşmalı ve yaralarını kucaklamalıyız.

İçimizdeki çocuk yetişkin tarafından görüldüğünü ve sevildiğini hissedince varlığının coşkusu ve doğal enerjisi hayatlarımıza geri döner. Hayatı yeni bir esinle yaşarız.

Bir kez kendi bütünlüğümüzün hissi yeniden kazanıldığında, gerçek bir değişim olabilir: kendimize ve geçmişimizdeki insanlara yeni gözlerle, daha derin bir şefkat ve insancıllık duygusuyla bakabiliriz. Hayatlarımızı bütünlük içinde yaşamak için gerçekten özgür oluruz!

Bu 2 saatlik çalışmada yetişkin yaşamınızın, iç çocuğunuzun benzersiz nitelikleriyle nasıl zenginleşebildiğinin kısa bir deneyimini yaşayacaksınız.

Nerede ve Ne Zaman?
11 Aralık saat 19:00 – 21:00 Cezayir Toplanti Salonu, Emirgan'da

Ücret ve Kayıt
150TL +KDV
Kayıt için lütfen do-um@do-um.com adresine mail atın.

Not: çalışmada ardıl çeviri olacaktır.

Gülistan
Sağlıklı ve dengeli bir yaşam sürmenin yollarını bulma konusunda tutkulu... 

2002'den bu yana fiziksel, duygusal ve zihinsel düzeyde farkındalık oluşturmak için farklı yöntemler kullanıyor, bedende yeni bir enerji akışı yaşanırken geçmişten gelen gerilimleri ve kalıpları özgürleştiriyor.  Conscious Nutrition (Bilinçli Beslenme)'nin  kurucusu, İçindeki Genci İyileştirme Çalışması (Healing the Inner Teenager Training)'nın yaratıcısı,  Primal (Childhood Deconditioning – Çocukluk Şartlanmalarından Özgürleşme) Terapisti, Somatik Deneyimleme ve Meditatif Terapiler uygulayıcısı Gülistan,  dünya çapında gruplarla paylaşımlarda bulunmaya devam ediyor.

Dr Nirdosh Kohra
Meksika’da doğdu, Meksika Anahuac Üniversitesinden tıp doktoru olarak mezun oldu. Tıp deneyimi sayesinde geleneksel tıbbın nadiren insanlara şifa getirdiğini farketti, böylece hastalıkların ana nedenlerini ve gerçek çözümlerini bulmasına yardım edecek yöntemleri aramak için dünyayı dolaşmaya başladı.
Meksika, ABD, Avrupa ve Asya’da farklı şifa teknikleri ile çalıştı, bunları kendi bedeninde deneyimledi ve uzmanlaştı, şimdi bu yöntemleri kendi bütünsel yaklaşımında kullanıyor. Bunlardan bazıları TBM (Total Body Modificati- Nörosomatik Dengeleme), GNM (German New Medicine –Yeni Alman Tıbbı), Transomatik Diyalog, Conscious Nutrition (Bilinçli Beslenme), Kinesiyoloji, Reiki, Theta Healing (Teta Şifalandırma), Meditasyon, 1. Akaşik süreç ve bir takım kadim beden-zihin şifa teknikleri, ayrıca batı ve doğu şifa yaklaşımlarını bütünleştirmedir.
Kendi özel pratiğinde hasta ile birlikte çalışarak, hastalığının fiziksel, zihinsel, duygusal, enerjetik, beslenme ile ilgili olan, toksikolojik, hayat stili ve başka olası bütün sebeplerini dikkate alıyor. Sonra da bütünsel bir yaklaşımla kişiyi uyum ve dengeye geri döndürecek en iyi yolu bulmaya çalışıyor.
Meksika ve Yunanistan merkezli Path of Meditation (2006) ve the Conscious Nutrition Academy (2007)’nin kurucu ortağı. Meksika, Brezilya, Yunanistan, Türkiye, Hindistan, Çin ve diğer ülkelerde Bilinçli Tıp, Bilinçli Beslenme, eğitimleri veriyor. Ayrıca Yoğun Farkındalık İnzivaları (İçeride ki kim?), Meditatif Terapiler (Osho No Mind, Osho Mystic Rose & Osho Born Again), erkeler için atölye çalışmaları, Primal (Childhood Deconditioning – Çocukluk Şartlanmalarından Özgürleşme), Meditasyon ve diğer konularda farklı atölyeler düzenliyor ve bireysel seanslar veriyor.

Dr. Nirdosh Kohra
www.pathofmeditation.com

DOUM Aileleri ne diyor?Kayıt


Bizden haber almak için kayıt ol!

gönder


Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Bu sayfada yazılan bilgiler doktora danışılmadan tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.


Copyright © 2018 do-um.com | Tüm Hakları Saklıdır.
Artwork by Ekin Nayır
Longplay Dijital Ajans Hizmetleri Logo


doum