kime
   
kimden
   
mesajınız
   
Seçilen Paket
 
İletişim Bilgileriniz
   
Ad Soyadınız
   
Eposta Adresiniz
   
Telefon Numaranız
   
Alıcı
   
Alıcı Ad Soyad
   
Alıcı Eposta Adresi
   
Telefon Numarası
   

Paketlerin İçeriği

 • Doğum ve Bebeğe Hazırlık Eğitimi

  Çoğunlukla pratik çalışmalarla geçecek olan bu eğitim, anneyi ve bebeği olumlu bir deneyime hazırlayabilir. Katılım ücreti: Çift başına 850TL+KDV, belli bir tarihe kadar erken kayıt indirimi ile 750TL+KDV'dir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

 

 • Doula (Doğum Destekçisi) Hizmeti

  Doula/doğum destekçisinin görevi doğum süresince anneye ve eşinize duygusal ve fiziksel olarak destek olmaktır. Bu hizmete hamilelik döneminde ve doğumdan sonra evde birer ziyaret de dahildir. Doğum destekçilerimizin hepsi profesyonel doula diplomasına sahiptir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. 

 

 • Hamile Yogası - Tek ders

  Hamilelik döneminde düzenli yoga uygulaması hem anne hem de bebek için çok faydalıdır. Düzenli yoga yaparak daha rahat bir hamilelik dönemi geçirilebilir. Tek ders 65TL+KDV'dir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. 

 

 • Hamile Yogası - 5 Ders

  Hamilelik döneminde düzenli yoga uygulaması hem anne hem de bebek için çok faydalıdır. Düzenli yoga yaparak daha rahat bir hamilelik dönemi geçirilebilir. 5 ders 275TL+KDV'dir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. 

 

 • Hamile Yogası - 10 Ders

  Hamilelik döneminde düzenli yoga uygulaması hem anne hem de bebek için çok faydalıdır. Düzenli yoga yaparak daha rahat bir hamilelik dönemi geçirilebilir. 10 ders 440TL+KDV'dir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. 

 

 • Hamile Masajı

  Özel ihtiyaçlar göz önüne alınarak uygulanan hamile masajında fiziksel ve duygusal rahatlama amaçlanır. Masaj anne için sakin huzurlu bir ortam sağlarken aynı duyguları bebeğe yansıtmaya yardım eder. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

 

 • Emzirme Danışmanlığı

  İster doğumdan önce hazırlanmak amacıyla ister doğumdan sonra yardıma ihtiyaç olduğunda bu konuda eğitimli ve tecrübeli emzirme danışmanlarından destek alınabilir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. 

 

 • Anne Bebek Yogası - Tek Ders

  Anne ve bebek yogası bebeğin gelişimine yardım ederken annenin de doğum sonrası fiziksel ve zihinsel olarak toparlanmasına destek verir. Tek ders 65TL+KDV'dir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

 

 • Anne Bebek Yogası - 5 Ders

  Anne ve bebek yogası bebeğin gelişimine yardım ederken annenin de doğum sonrası fiziksel ve zihinsel olarak toparlanmasına destek verir. 5 ders 275TL+KDV'dir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

 

 • Anne Bebek Yogası - 10 Ders

  Anne ve bebek yogası bebeğin gelişimine yardım ederken annenin de doğum sonrası fiziksel ve zihinsel olarak toparlanmasına destek verir. 10 ders 440TL+KDV'dir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

 

 • Bebek Masajı

  Doğum sonrası evde ziyaret edilerek birer saatlik üç saatte bebek masaj eğitimini kapsamaktadır. Seans ücreti 500 TL'dir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

 

 • Stresten Rahatlamaya - Tek Katılım

  TRE ve Somatik Deneyimleme pratiklerinden yola çıkarak hazırlanmış hareket, dans ve yoga çalışmaları ile, bedendeki stres, gerginlik ve travmayı bırakabilmeyi deneyimliyoruz. Tek katılım 80TL + KDV dir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

 

 • Stresten Rahatlamaya - 5li Paket

  TRE ve Somatik Deneyimleme pratiklerinden yola çıkarak hazırlanmış hareket, dans ve yoga çalışmaları ile, bedendeki stres, gerginlik ve travmayı bırakabilmeyi deneyimliyoruz. 5li paket 300TL + KDV dir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

 
DOUM Aileleri ne diyor?Kayıt


Bizden haber almak için kayıt ol!

gönder


Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Bu sayfada yazılan bilgiler doktora danışılmadan tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.


Copyright © 2018 do-um.com | Tüm Hakları Saklıdır.
Artwork by Ekin Nayır
Longplay Dijital Ajans Hizmetleri Logo


doum