Sedef Işık ile Bioenerji 

 

İki çocuk annesi olan Sedef 1978 yılında İstanbul’da doğdu. Çocukluğunu asker bir babanın kızı olarak farklı şehirler ve kültürlerde geçirdi.  Üniversite’de Çalışma Ekonomisi bölümünü tamamladı. Genç yaşlarından itibaren duygular ve tasviri konularına merak saldı. Hayatının dönüm noktası otuzlu yaşlarında yaşadığı beklenmedik, gizemli ve ciddi bir sağlık sorunu oldu. İyileşmesinin mümkün olmadığı söylenen bu rahatsızlıkla mücadelesinde kendine hep inandı, iyileşmek icin Doğu Tıbbı'nı seçti ve  farklı uzmanlar ve yöntemlerle çalıştı. İyileşme süreci kendini yeniden keşfettiği değerli bir yolculuğa dönüştü. Sadece destek almadı, öğrenmeye ve farklı eğitimler almaya başladı. İnsan doğasına ve duygu dünyasına duyduğu ilgi onu öğrenme konusunda hep yönlendirdi. Ruhsal durumumuzun sağlığımız üzerindeki etkilerini direkt kendi deneyiminden öğrendi ve bu konuda uzmanlaştı. Usta Aleks Kalenderoğlu ile hem şifalandı hem ondan çok şey öğrendi. Beden terapileri, masaj eğitimleri aldı. Anette Inselberg ile Usui Reiki ve Access the Bars eğitimlerini tamamladı.  2016 yılında kendi Bioenerji kanalı aktive oldu. O zamandan beri bireysel seanslar vermeye devam ediyor.

 

Sağlığımız için uyumlu, dinamik bir enerji akışına sahip olmak önemlidir. Enerji akışının bozulduğu yerlerde hastalık baş gösterir. Bunun için Sedef enerji akışını düzenleyen, lenf kanallarındaki tıkanıklıkları açan, ödem attıran, ağrıları kesen, ruhsal-fiziksel-zihinsel dengeleyici seanslar veriyor. 

 

Seansları her yaş grubuna uygundur. Sedef hamilelerle çalışmaktan zevk alıyor ve  mutlu anneler = mutlu bebekler ilkesine inanıyor.

 

Randevu için: do-um@do-um.com

DOUM Aileleri ne diyor?Kayıt


Bizden haber almak için kayıt ol!

gönder


Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Bu sayfada yazılan bilgiler doktora danışılmadan tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.


Copyright © 2018 do-um.com | Tüm Hakları Saklıdır.
Artwork by Ekin Nayır
Longplay Dijital Ajans Hizmetleri Logo


doum