Emine Gültekin

Emine Gültekin
Hamile Masajı Terapsiti, Tai Chi ve Qigong Eğitmeni

2001 yılında Yoga, Aikido, Reiki üzerine eğitimler almaya başladı.

2005 yılında Bodrum’da Türkiye Wushu Federasyonu’ndan görevli Ali Top ile Tai Chi Chuan çalışmalarına başladı. 5 yıl Tai Chi 24 ve 42 adım formu, Qigong, Wushu temel teknikleri, Meditasyon, enerji terapisi ve masaj üzerine olan eğitimimi devam ettirdi.

2010 yılında Cem Şen Yaşam Merkezi Eğitim Programına başladı. Eğitmen eğitimini Cem Şen ile tamamladı. Qigong; Yi Jin Jing (Kas ve Tendon Klasiği), Meditasyon, 5 Element ve Beslenme, Tao Te Ching, Tai Chi Chuan üzerine yapılan seminer ve inzivalara katılmaya devam ediyor.

2012 yılında Pilates Academy International’ın Pilates Mat Egzersiz Eğitmenliği ve Anatomi, Biomekanik, Postür Analizi Eğitimini tamamladı.


İstanbul Doğum Akademisinde Doğuma Hazırlık Eğiticisi ve Doula Eğitimi’ne devam ediyor.
 

Ebeveynlikte Öfkeyle Başetmek - 9 Ağustos 07/26/2017

Aile içinde huzuru, karşılıklı saygıyı ve işbirliğini desteklemek için düzenlediğimiz bu atölyede, öfkemizi bir çalar saat gibi kullanabilmeyi, onu bastırmak yerin... ...devamı

DOUM Doula ve Doğum Rehberliği Eğitimi, 2017 Sonbahar dönemi tanışma toplantısı 07/26/2017

12 Eylül 2017 Salı saat 19:00’da DOUM Emirgan’da. Eğitimle ilgili daha detaylı bilgiye yüzyüze ulaşmak, kafanızdaki soru işaretlerini kaldırmak ve bizleri tanımak istiyorsa... ...devamı