Ruh Bütünleştirmesi Bireysel Seansları

Ruh Bütünleştirmesi Bireysel Seansları

Seanslarda rahatlamış bir zihin durumu ile doğal bir şekilde açığa çıkan imaj ve semboller kullanılarak kendi ruhumuzla iletişim kurarız. Bu teknikler, ayrı ego bilincimiz ve derin iç bilgeliğimiz arasında bağlantı kurmayı sağlar. 

 

Ruh bütünleştirmesi, fiziksel bedendeki hisler, duygusal hisler, zihinsel odak ve ruhani derinlik gibi konuların dahil olduğu  farkındalığın bir çok düzeyini kapsar. 

 

"Bütünlük" (integrity) sözcüğünün kökü, bütün ve bölünmemiş anlamlarını taşır. Pratikte; Ruh Bütünleştirmesi,  hem gölge tarafımızı ve hem aydınlanmış tarafımızı kapsayan bütünlüğümüzü kabule doğru nazik bir yardımda bulunur. Ruh düzeyinde, yaşam deneyimlerimizin amacını ve aynı zamanda negatif davranış modelleri yaratan deneyimlerimizin amacını kesin olarak biliriz. Bu bastırılmış hislerin farkına vararak gitmelerine izin verip, daha merkezli ve güçlü yolabiliriz. Süreç, yaşamımız hakkında daha derin bir anlayış geliştirmemize ve bu gelişen bizim kim olduğumuza dair içselleşmiş bir kavramaya yardım eder. Daha açık bir bütünlük duyusuyla, kendi hayatlarımızdan daha sorumlu ve koşullara bağlı kötü hissetme halinden daha uzak oluruz. 

 

Seanslar, neden zor durumlarla karşı karşıya kaldığımızı anlamak, doğum ve ebeveynlik korkularından kurtulmak, ya da ilişkisel, ruhani ve fiziksel defansları bırakmak, ruhun bireysel amacını keşfetmek, olumsuz davranış biçimlerini bırakmak, yüksek özbenlik ile bağlantıya geçmek için kullanılabilir. 

Seanslar yoluyla biz; 

  • kim olduğumuz konusunda daha bütüncül bir bakış geliştiririz
  • hayatlarımızdan daha çok sorumlu oluruz
  • koşullara bağlı mutsuzluktan daha az etkilenmiş oluruz
  • sezgisel bilgeliğimizle süregelen bir diyalog yaratırız

 

Doğmamış bebeklerle yapılan ruhsal bağlanma çalışması onların daha yüksek bir farkındalıkla dünyaya gelmelerine destek olur. Ebeveynlerin bebekleriyle bağlantı kurabilmeleri için güvenilir bir alan yaratmak, bu çalışmanın özünü oluşturur. 

 

Ruhsal bağlanma seansları ebeveynlerin doğmuş, henüz doğmamış ve hatta dünyaya getirilmesi düşünülen bebekleriyle ruh düzeyinde bir bağ kurmalarına yardım eder. 

 

Şayet imkanınız varsa üç seans almanızı tavsiye ediyoruz. Çok kuvvetli ve dönüştürücü bir çalışmadır. 

 

Ne Zaman ve Nerede?

10-17 Haziran 2017

DOUM Emirgan

(Seanslar sadece İngilizce olacaktır.)

 

Kayıt ve Ücret

Lütfen rezervasyon  için do-um@do-um.com adresine mail atın

Seanslar 2 ½ saat sürüyor. Toplam ücret 150USD

Üç seansın toplam ücreti 400USD

 

Robyn Hakkında

Robyn Sheldon, Güney Afrika, Stellenbosch’ taki Mama Bamba’ da, ebeveynler ve bebeklerinin güzel bir doğumu nasıl yapabileceklerini ruh düzeyinde bilmeleri üzerine çalışıyor. Bebekler bilgelikleri ve açık kalpliliklerinin dokunulmamışlığıyla ruhsal desteğe doğum sırasında cevap verirler. Robyn bir ebe, bütünleştirme terapisti, doula eğiticisi ve meditasyon yönlendiricisidir. Robyn, hamile kadınların doğum korkularını bırakmaları ve bebekleri için travmasız doğumlar yaratmaya yardımda uzmanlaşmıştır. 

Şu an Robyn doğum uzmanlarına ve ebeveynlere şu kursları vermektedir:

-Profesyoneller için doğum tutkusunu yeniden ateşleyen şefkatli bakım

-Doula eğitimi

-Ruhsal bağ eğitimi

-Kendileri ve bebekleri adına anlamlı ve kutsal doğum deneyimleri yaratmak için ebeveynleri güçlendiren doğum öncesi kurslar.

 

Birçok farklı disiplini bir araya getirip çalışan Robyn, sanat, ebelik, bütünleştirme terapisi, öğretme ve doula eğitimi konularında resmi eğitime sahiptir. Aynı zamanda meditasyon pratiğinde derinleşme konusunda 20 yıldan fazla tecrübesi vardır ve sertifikalı Biodanza dans uygulayıcısıdır. 

 

Robyn, kendi doğum felsefesini açıklamak için "Mama Bamba Yolu" adlı bir kitap yazmıştır. Nasıl doğum yaptığımız ve yeni doğanları nasıl karşıladığımızın, onların dış çevreye güven duymaları üzerindeki hayat boyu etkisine inanarak doğumu sağlıklı bir ruh hali için bir çeşit dönüşüm ve kayda değer bir olay olarak görür. 

 

 

 

 

Ruh Bütünleştirmesi Bireysel Seansları Haziran’da DOUM’da 05/31/2017

Robyn Sheldon 12-19 Haziran tarihleri arasında bireysel seans vermek için yeniden DOUM’da olacak. Kaçırılmayacak bu fırsat ile ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon için linki... ...devamı

Çocuk doktoru Hülya Sonugür ile sohbet 14 Haziran saat 14:00 05/31/2017

Yıllarca DOUM’dan rehberlik alan ailelere önerdiğimiz, kendi çocuklarımızın doktoru Dr. Hülya Sonugür artık bir süredir aktif olarak çalışmıyor ama halen ailel... ...devamı