Baba Adayları için Hamile Eşe Dokunma Teknikleri

Thai ve hamile masajı karışımından hazırlanmış bu workshop ile baba adaylarının hamile eşlerine dokunmasının teknikleri ve onları nasıl rahatlatacağı anlatılacaktır.
Bir anne adayını, hamilelik döneminde en fazla rahatlatacak kişi tabii ki eşidir, Anne adayı fiziksel olarak eşine ihtiyaç duymasının yanı sıra, hamilelik gibi duygusal değişimlerin çok fazla yaşandığı dönemde esas olarak eşinin duygusal desteğine ihtiyaç duyar. Dokunma fiziksel olarak anne adayını rahatlatacağı gibi, bu dokunuşların herhangi bir kişi tarafından değil eşi tarafından doğru şekilde yapılması ayrıca duygusal olarak da annenin huzuruna katkı sağlayacaktır. Baba adayları genelde hamilelik döneminde eşlerine dokunmaktan korkar ve çekinirler. Ayrıca bu dönemde eşlerinin ilgi ihtiyacını tam olarak anlayamayan baba adayları da mevcuttur. Bu workshop ile baba adayları hamile eşlere nasıl dokunacaklarını öğrenebilecekleri gibi, dokunmaların ve eşe gösterilen ilginin öneminin de farkına varabileceklerdir. 

Kayıt için lütfen do-um@do-um.com adresine mail atın.

Eğitmen Hakkında:

Ayfer Bakan hakkında daha fazla bilgi için tıklayın...

.

DOUM Aileleri ne diyor?Kayıt


Bizden haber almak için kayıt ol!

gönder


Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Bu sayfada yazılan bilgiler doktora danışılmadan tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.


Copyright © 2018 do-um.com | Tüm Hakları Saklıdır.
Artwork by Ekin Nayır
Longplay Dijital Ajans Hizmetleri Logo


doum