BedenZihin ile İletişimin Unutulmuş Lisanını Kendine Hatırlatmak

 

Gerilim kaynaklı migren ve baş ağrın var mı, mide ağrıları çekiyor musun?

 

Senin için sağlıklı olduğunu bildiğinden daha fazla (veya daha az) içmek veya yemek sorun mu?

 

Her zaman geç kalmak, bağlantı kurmak için çok utangaç hissetmek, uygunsuz öfke nöbetleri ve duygusal patlamalar yaşamak gibi profesyonel ya da kişisel yaşamınızı etkileyen yıkıcı davranış kalıplarınız var mı?

 

Ne zaman duracağını bilmiyor musun? Neyin senin ve sevdiklerin için daha iyi olacağını anlamıyor musun?

 

Ne sıklıkla bir değişiklik yapmak için sağlam “kararlar” aldın? Ve bu kararlar ne sıklıkta başarısız oldu, seni hayal kırıklığına uğrattı, cesaretini kırdı ve kendinden şüphe duydun?

 

SENİN HATAN DEĞİL!!

 

Değişiklik yapmak için çok uğraştığın kısım bunu yapabilen kısım değil, bu kadar basit. Çözüm farklı bir tarafta yatmaktadır. Çözüm “Bilinçsiz” olarak adlandırılan gizli % 90'nında yatıyor - aynı bilinçsiz kısım, nefes almanı, yemeğini sindirmeni, kanın dolaşmasını da sağlar.

 

İşte istediğin değişiklik için gücü bulacağın bu yer, derin gevşemede kolayca erişilebilir ve çok duyarlı bir yer.

 

Toplam 7 gün, günde bir saat, OSHO BedenZihin ile İletişimin Unutulmuş Lisanını Kendine Hatırlatmak için derin bir rahatlama, hafif bir trans durumuna girme ve tekrar kendi en iyi arkadaşın olmayı öğreneceksin. Bilinçsiz bir şekilde hayatın başlarında yarattığın sağlıksız kalıpları bırakıp yeni ve yaratıcı çözümlere erişeceksin. Çok uğraştığın parçana, bir tatil vermeyi, bilinçsiz ve yapmamanın gücüne güvenmeyi öğreneceksin.

 

Bu 7 günlük süreçte, günde bir saat, hayal gücünüzün ötesindeki seviyelerde beden zihninizle iletişim kurmak için zaman ayıracağız. Stres kaynaklı zihnin yarattığı her türlü kasılmayı bırakarak daha derin ve daha derin gevşeme seviyelerine geçeceğiz.

 

Kulağa iyi geliyor mu? BİZE KATIL!

 

Çalışma her yaşta katılımcıya ve hamilelere uygundur.

 

NE ZAMAN, NEREDE?
13-19 Temmuz 2020 tarihleri arasında saat 08:00-09:00
Hızır Kamp Online - Zoom platformu üzerinden.
 
KAYIT ve ÜCRET
Kayıt için lütfen bedenzihin@aktifmeditasyon.com adresine mail atınız.
Ücret: 235TL

 

Çalışmayı Sunan Nur Sakallı hakkında bilgi:

 

Somatik Deneyimleme ve TRE Uygulayıcısı, Doğuma Hazırlık Eğitmeni, Doula, Bebek ve Hamile Yogası Eğitmeni

Türkiye’nin ilk doulası olan Nur 2008’dan beri İstanbul’da bebek bekleyen aileler ile çalışıyor ve doğumlarda destek veriyor.  DOUM’un annesi olan Nur ayrıca çeşitli yoga okullarında hamile yogası ve bebek yogası eğitmenleri yetiştirmeye devam ediyor.  Türkiye’de doğum şartları konusundaki farkındalığın filizlenmesi konusunda halen çalışıyor ve aynı zamanda Doğana Doğumda Kadın Hakları Derneğinin kurucularından.  Bedensel terapiler, psikobiyolojik yaklaşımlar konularında da eğitimi olan Nur stress ve travma konularında hem bireysel seanslar veriyor hem de grup çalışmaları organize ediyor. Doula ve doğuma hazırlık eğitmeni olarak hizmet verirken, ruhunu beslemek amacıyla yoga, terapi ve meditasyon eğitim ve inzivalarına yoğun olarak devam ediyor.  Bu çalışmalardan edindiği dinginlik ve gücü hamileler ve bebeklerle çalışmalarına taşıyor.  Kadınların annelik yolculuklarının parçası olmayı çok seviyor ve hayatın başlangıcını onurlandırarak şifalanabileceğimize inanıyor.

DOUM Aileleri ne diyor?Kayıt


Bizden haber almak için kayıt ol!

gönder


Bu site ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Bu sayfada yazılan bilgiler doktora danışılmadan tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.


Copyright © 2018 do-um.com | Tüm Hakları Saklıdır.
Artwork by Ekin Nayır
Longplay Dijital Ajans Hizmetleri Logo


doum